ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Штамповані і литі колеса. Переваги і недоліки.

Хотілося б поговорити відверто і по суті. Які переваги дають власникові автомобіля легкосплавні колеса в порівнянні з штампованими?

 

 

Що потрібно знати про колеса

Для сучасних легкових автомобілів застосовують колеса, що складаються з цілісно-профільованого неразборного обода і штампованого диска. З'єднання диска з ободом здійснюється методом дугового зварювання. Колеса розрізняються розмірами, конструктивним оформленням обода і диска і способами кріплення до ступиці.

 

 

Що потрібно знати про дефекти коліс і їх вплив на безпеку

Колесо є найважливішою деталлю автомобіля, що впливає на безпеку його руху. Під час експлуатації автомобіля колесо служить довше шини, але вибоїни на дорогах можуть не тільки пошкодити шину, а й сильно погнути і деформувати колесо.

 

 

Порівняльні випробування кременчуцьких коліс і коліс інших виробників

ПрАТ «Кременчуцький колісний завод» має в своєму складі центр випробувань коліс, оснащений унікальним випробувальним обладнанням, яке дозволяє проводити всі види випробувань автомобільних коліс, на відповідність Європейським правилам ЄЕК ООН і стандартам України.

 

 

Сучасні автомобільні колеса - новий рівень якості

Всім знайомий термін «сталеві штамповані диски» (колеса). Однак далеко не всі уявляють, що за цим визначенням стоїть не просто давно винайдена конструкція «обід + диск», а сучасна і високопродуктивна технологія. Виробництво ободів сталевих коліс є унікальним і спеціальним.

 

Фарбування- не тільки краса колеса, але і надійний захист від корозії

Надійний антикорозійний захист коліс і декоративне оздоблення, забезпечується застосуванням сучасного фарбувального обладнання, впровадженням прогресивних методів підготовки поверхні, нанесення лакофарбових покриттів (ЛКП) і використанням високоякісних матеріалів.

 

 

ЧИ ПРИПУСТИМЕ РИХТУВАННЯ КОЛІС?

Метою нашої статті є оцінка можливості відновлення геометрії обода колеса (рихтування) при його деформації в процесі експлуатації.