Фарбування- не тільки краса колеса, але і надійний захист від корозії

Надійний антикорозійний захист коліс і декоративне оздоблення, забезпечується застосуванням сучасного фарбувального обладнання, впровадженням прогресивних методів підготовки поверхні, нанесення лакофарбових покриттів (ЛКП) і використанням високоякісних матеріалів.

 

У комплексі антикорозійного захисту поверхні металу, особливе значення варто приділяти хімічній підготовці поверхні з трехкатіонним цінкфосфатуванням перед нанесенням ЛКП. Основною метою фосфатування є утворення на поверхні металу тонкої захисної фосфатної плівки. Фосфатні плівки хімічно пов'язані з металом і складаються з зрощених між собою дрібних кристалів, розділених порами ультрамікроскопічних розмірів, вони утворюють високорозвинену шорстку поверхню і мають властивість адсорбувати і вбирати наносимої на неї фарби, які проникають в межкристаллической простір і закріплюються в ній. Внаслідок цього, різко підвищуються захисні властивості як плівки, так і наносимих на неї покриттів.

 

Процес фарбування методом катофореза зводиться до занурення фарбуємого предмета в ванну, заповнену водним розчином лакофарбового матеріалу, при якому фарбуємий предмет служить катодом. В результаті проходження електричного струму, тверді частинки ЛФМ переміщаються уздовж силових ліній електрополя до фарбуємого предмету до тих пір, поки осаджений шар не досягне необхідної товщини. Покриття, отримані методом катофореза, відрізняються високими механічними властивостями, корозійною стійкістю, рівномірністю по товщині на виробах складної конфігурації.

Рідкі 2х-компонентні емалі наносяться за допомогою спеціального обладнання, яке дозволяє виробляти автоматичне змішування компонентів матеріалу і подачу його на розпилювальні пістолети.

Фарбування порошковими фарбами дозволяє отримувати захисно-декоративні покриття різних кольорів (в т.ч. «металік») високого класу.

Застосування методу ТРІБО напилення забезпечує якісне нанесення покриття на вироби складної конфігурації.

okr1 okr2