Співпраця з АТ «Петербурзький тракторний завод»

АТ «ПТЗ» - найбільший виробник тракторів «Кіровець» www.kirovets-ptz.com

АТ «Петербурзький тракторний завод» (ПТЗ) входить до Групи найбільших машинобудівних компаній «Кіровський завод». ПТЗ, одне з найстаріших російських підприємств, виробляє енергонасичені колісні трактори «Кіровець», які до сих пір є найбільш затребуваними потужними тракторами для масштабних сільгоспробіт.
Співпраця нашого підприємства з ПТЗ почалася у 60-х роках минулого століття. Завдяки спільним зусиллям фахівців і виробничників перша партія «кіровських» коліс для нового потужного трактора К-700 зійшла з конвеєра колісного заводу в 1964 році.

З тих пір КрКЗ став надійним партнером для машинобудівного гіганта «Петербурзький тракторний завод». У 1975 році заводом розпочато серійне виробництво коліс для нового 300-сильного трактора К-701. Нові «кировські» колеса відрізнялися шириною обода, який склав 24 дюйма, замість 20 попередньої серії. Слід зазначити, що до сих пір, такі колеса не виготовлялися. За розробку і впровадження такого типу коліс група фахівців КрКЗ була нагороджена медалями ВДНГ.

Протягом десятиліть колісний завод поставляв колеса ПТЗ для всього модельного ряду тракторів «Кіровець». У 2019 через складний фінансово-економічний стан на ПрАТ «КрКЗ» поставки коліс АТ «ПТЗ» були припинені.
З початку 2020 року нашим підприємством була проведена робота по реструктуризації кредитних портфелів і фінансова ситуація на заводі помітно покращилася.

Після проведення ряду переговорів, ми раді повідомити про відновлення співпраці з АТ «Петербурзький тракторний завод».