ПрАТ «КрКЗ» сьогодні

Кременчуцький колісний завод - сучасне спеціалізоване підприємство в сфері виробництва холодноштампованих сталевих коліс (колісних дисків) для автомобілів і сільськогосподарської техніки. Підприємство розташоване в центрі України - в місті Кременчуці Полтавської області.

Досконала геометрія, максимальна міцність, точне балансування - колеса з такими характеристиками можуть бути створені лише в умовах високотехнологічного виробництва. Сталеві колеса Кременчуцького заводу витримують будь-які дороги і умови, використання наших дисків - безперечне умова безпечного пересування.

Виробнича потужність Кременчуцького колісного заводу розрахована на випуск більш 6 000 000 коліс і дисків на рік. Асортимент продукції підприємства налічує сотні позицій, серед яких сталеві колеса для легкових автомобілів, диски для причепів і мікроавтобусів, диски для вантажівок і сільгосптехніки. Крім цього, завод реалізує широкий спектр деталей для сталевих коліс: кільця, заготовки дисків, фланці і багато іншого. Всього Кременчуцький колісний завод випускає близько 2000 найменувань різних видів продукції в т.ч. близько 1700 видів коліс.

Основні фактори, які визначають лідируюче положення Кременчуцького колісного заводу - це традиційно високу якість продукції, що випускається і впровадження нових технологій у виробництво. Виробничі лінії, створені фахівцями заводу на основі власного багаторічного досвіду, і використання досягнень провідних зарубіжних фірм дають можливість виготовляти колеса з параметрами, які відповідають міжнародним стандартам ETRTO. Продукція Кременчуцького колісного заводу має сертифікат відповідності в Україні. На заводі впроваджена система якості підприємства відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015 (Системи управління якістю. Вимоги).

Гордість заводу - виробництво великогабаритних коліс

Сьогодні торгова марка «Кременчуцькі колеса» користується попитом як машинобудівними підприємствами, куди поставки коліс ведуться для конвеєрної комплектації, так і підприємствами агропромислового комплексу, де колеса використовуються як запасні частини. Кременчуцький колісний завод пропонує цілу гаму коліс для комплектації практично всіх високопродуктивних комбайнів (зернозбиральних, кукурудзозбиральних, картоплезбиральних, бурякозбиральних, кормозбиральних - самохідних і причіпних) вітчизняного та імпортного виробництва: «Torum», «Acros», «Vector», РСМ-1701, РСМ -1401, «Нива-Ефект», «Полісся», «Славутич», «Єнісей», «Jaguar», «Mega», «Tucano», «Dominator», «John Deere», «Deutz Fahr», «Case» , «Massey Ferguson», «Holmer», «New Hоlland», для енергонасичених тракторів МТЗ, ХТЗ, ЮМЗ, «Кіровець», «Case», «John Deere», SDF, «New Hоlland», посівних комплексів «Horsch» і іншої сільськогосподарської техніки. Це колеса з типорозмірами: DW20В × 26, DW25В × 26, DW21В × 32, DW27В × 32, W12 × 24, DW18L × 38, DDW18L × 42, DW20В × 38, DW23В × 38, DW23В × 42, DW36В × 25.

Для шин низького і наднизького тиску підприємством випускаються колеса зі сверхширокими обіддям DW30В × 32, DDW28L × 42, DW36В × 25, DW36В × 32, за рахунок застосування яких значно знижується тиск трактора на грунт і зменшується пробуксовування коліс.

Особливе ж місце в асортименті продукції підприємства займає унікальний спектр аграрних коліс з посадковим діаметром 52 і 54 дюйма (W10 × 52 і W10 × 54) для самохідних обприскувачів, які призначені для проведення робіт по захисту рослин і внесення добрив на високих культурах (кукурудза, соняшник , рапс).

Також, заводом освоєно і розпочато виробництво систем здвоювання коліс діаметрами 15.3, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 42, 44, 48 дюймів для тракторів ХТЗ, JOHN DEERE, VERSATILE, Кіровець, білорус, Same Deutz Fahz і ін. Крім того, освоєні нові колеса для комбайнів, великих сельхозпріцепов і лісової техніки з 15-ти градусними посадочними полицями розмірністю: 26,5 × AG 20,00 TH2 і 30,5 × AG 20,00 TH2 .

Сучасні лінії фарбування

Найважливішим аспектом діяльності підприємства є модернізація і розширення його технологічної бази для виробництва конкурентоспроможної продукції. На підприємстві впроваджені сучасні лінії ґрунтування коліс методом катафорезного електроосадження з подальшим забарвленням двокомпонентними емалями або порошковими фарбами, що дозволяє забезпечити надійне і стійке покриття поверхні коліс. Для забезпечення збереження продукції в процесі доставки її споживачам на підприємстві використовуються сучасні технології пакування готової продукції. Пакетування коліс здійснюється на механізованих лініях, де пофарбовані колеса укладаються на дерев'яні або пластикові піддони «європалети» в кілька ярусів.

Сьогодні торгова марка «Кременчуцькі колеса», відома у всьому світі і відзначена багатьма Міжнародними та вітчизняними нагородами. Колісна продукція експортується в багато країн світу, в тому числі Франції, Італії, Іспанії, Польщі, Хорватії, Фінляндії, Сербії, Угорщини, Чехії, Німеччини, Болгарії, Румунії, Голландії, Азербайджан, Вірменію, Узбекистан, Казахстан, Єгипет, Литву, Латвію , Молдову, Білорусь, РФ, Північну Африку, Україна.

Завод має дилерів в Україні та країнах СНД, але продовжує пошук партнерів від Євразії до Австралії. У перспективі у підприємства - розширення географії ринків збуту. Це, в першу чергу, Середня і Південно-Західна Азія, Афганістан, США, Канада і Північна Африка.