Про компаію

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ КОЛІСНИЙ ЗАВОД – сучасне спеціалізоване підприємство в сфері виробництва сталевих холодноштампованих коліс до автомобілів і сільськогосподарської техніки.
Розташований в Україні, у самому її центрі – у місті Кременчуці Полтавської області на одній із самих великих річок Європи – Дніпрі.

Бездоганна геометрія, максимальна міцність, точне балансування - колесо з такими характеристиками може бути створено лише в умовах високотехнологічного виробництва. Кременчуцькі колеса витримують будь-які дороги та умови, їхнє використання - безперечна умова безпечного пересування.

Засноване у 1961 році, сьогодні підприємство набуло великий технологічний досвід та створило розвинену промислову інфраструктуру. У 1994 році КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ КОЛІСНИЙ ЗАВОД перетворений у відкрите акціонерне товариство.

З лютого 2002 року підприємство є повноправним членом Європейської технічної організації з шин та ободів ( ETRTO ) і увійшло у склад Європейської асоціації виробників коліс ( EUWA ).

У 1994 році КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ КОЛІСНИЙ ЗАВОД перетворений у відкрите акціонерне товариство. У березні 2011 року товариство перейменовано в Публічне акціонерне товариство КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ КОЛІСНИЙ ЗАВОД